Vyberte stranu z menu

Čtěte také

Vyberte požadovanou stránku, kterou chcete zobrazit.


Podporovaná zařízení

Pro sledování IP televize od HTN.cz je nutné zakoupit settopbox Albis Scenegate 8073. Spolehlivý a stabilní se-top-box s pěkným designem a uživatelsky příjemným ovládáním. Jeho cena je 1800 Kč s DPH.

SetTopBox Albis 8073

Mobilní zařízení

iOS Android

Pokud vlastníte smartphone nebo tablet s operačním systémem iOS nebo Android stačí si stáhnout z obchodu naši aplikaci HTN.TV a spárovat s Vašim účtem.

Všechny běžné webové prohlížeče

Podporované prohlížeče

S IP televizí můžete sledovat televizní vysílání ve všech běžných webových prohlížečích. Nepotřebujete žádnou další aplikaci, ani pro sledování televizního archivu.

Máte zájem o nějakou z našich služeb?

Nejste si jistí zda je u Vás naše služba dostupná? Nenašli jste zde odpověď na nějakou otázku? Nejste spokojeni se stávajícím poskytovatelem internetu?

Kontaktujte nás!

Používáme technologie

Bezdrátová zařízení
Switche
Servery, switche
Páteřní bezdrátové spoje

Buy now

You can now buy this awesome Joomla Theme directly on Themeforest for a really low price for this awesome and stunning Joomla product!

Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam porta sem malesuada magna mollis euismod. Morbi leo risus, porta ac consectetur ac, vestibulum at eros. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue.


BUY ON THEMEFOREST

×

Login

Please login using your credentials recived by email when you register.


Zapomenuté heslo? |  Zapomenuté jméno?

×

Register now


I'm a small Introtext for the Register Module, I can be set in the Backend of the Joomla WS-Register Module.  or   Login
×