Vyberte stranu z menu

Čtěte také

Vyberte požadovanou stránku, kterou chcete zobrazit.


Servis a prodej výpočetní techniky

Jako firma zabývající se připojením k Internetu, se snažíme vyjít našim klientům maximálně vstříc, a proto jim poskytujeme veškeré služby spojené s výpočetní technikou, tak aby se nemuseli starat o svůj počítač, či tiskárnu a mohli věnovat svůj čas rodině nebo podnikání.

Své služby poskytujeme jak domácím uživatelům, tak firmám. Jsme schopni servisovat, nejen jejich domácí, nebo podnikovou síť, ale i zařízení na ni připojená. Od notebooků, přes stolní počítače, až k tiskárnám a jiným typům zařízení, jako jsou scannery, čtečky čárových kódu nebo odečty spotřebované energie.

Naše práce v této oblasti většinou probíhá tak, že si s klientem projdeme jeho potřeby a díky tomu vyhodnotíme, co je pro klienta potřeba udělat, kolik ho to bude stát a jak dlouho bude trvat realizace klientova požadavku. Dále vytvoříme klientovi cenovou nabídku, po odsouhlasení nebo korektuře zboží objednáme. To přijde většinou do druhého dne a poté přímo u klienta zboží předáme, v případě potřeby namontujeme a zprovozníme.

Výhodou našich služeb je to, že nemusíte nikdy nikam chodit, protože my vždy přijedeme za Vámi. Nemusíte se starat o čas, naše pracovní doba je od 9:00 do 20:00, takže čas není problém. V případě jakéhokoliv problému, vždy kontaktujete pouze nás a my tento problém vždy co nejdříve odstraníme i pokud se jedná o reklamaci zboží, nemusíte s ním nikam chodit, jen zavoláte, dohodneme si schůzku a my zboží vyzvedneme a sami odešleme na reklamaci v případě potřeby.

Máte zájem o nějakou z našich služeb?

Nejste si jistí zda je u Vás naše služba dostupná? Nenašli jste zde odpověď na nějakou otázku? Nejste spokojeni se stávajícím poskytovatelem internetu?

Kontaktujte nás!

Používáme technologie

Bezdrátová zařízení
Switche
Servery, switche
Páteřní bezdrátové spoje

Buy now

You can now buy this awesome Joomla Theme directly on Themeforest for a really low price for this awesome and stunning Joomla product!

Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam porta sem malesuada magna mollis euismod. Morbi leo risus, porta ac consectetur ac, vestibulum at eros. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue.


BUY ON THEMEFOREST

×

Login

Please login using your credentials recived by email when you register.


Zapomenuté heslo? |  Zapomenuté jméno?

×

Register now


I'm a small Introtext for the Register Module, I can be set in the Backend of the Joomla WS-Register Module.  or   Login
×